Website Yazılım ve Tasarım Hizmetleri Website Yazılım ve Tasarım Hizmetleri

Son yıllarda tüm sektörler ve bireysel ihtiyaçlar arasında önemli bir konuma sahip oldu. Bunun temel sebebi elbette neredeyse tüm çalışma alanlarının dijital ortamda temsil edilmeye başlamasıdır.
Web tasarım, son kullanıcıların hedeflenen içeriğe kolayca ulaşması amacıyla yapılan web sayfalarının, yazılımını, tasarımını ve güncellenmesini ifade eder. Genellikle yazılım geliştirmeden ziyade web sitesi geliştirmenin kullanıcı deneyimi yönlerini kapsar. Web tasarımda grafik tasarım ve arayüz tasarımı gibi birçok temel alan vardır. Günümüzde Web tasarım, şahıs veya firmalar tarafından satışa sunulan ürün veya hizmetleri, kişisel bilgileri veya hedeflenen içeriği internet ortamında tanıtmak üzere yapılmaktadır. Belirli bir hedef ve prensipler ile oluşturulan web tasarımın uygulamaya geçirilmesi, web sitesini meydana getirir. Bir başka deyişle; gerçek veya tüzel kişileri ve bu kişilerin sunduğu hizmet veya ürünleri sanal ortamda temsil etmesi için web sitesi tasarlama işine ve bu kapsamda yapılan çalışmalar bütününe ‘web tasarım’ denir.

Web tasarım alanında uzman ve deneyimli kadromuzla sizlere web tasarım ve yazılım hizmeti sunuyoruz. Modern, işlevsel, mobil uyumlu, özgün, kullanıcı dostu, ekonomik, yenilikçi, profesyonel, stratejik, yüksek geri dönüş ve başarı odaklı web tasarım projeleri üretiyoruz.

01Website Tasarım Süreci

Tasarım aşamasına geçmeden önce sizlerin nasıl bir internet sitesine sahip olmak istediği konusunda bir toplantı gerçekleştirir ve bu toplantıda sizlerin istekleri, sunduğunuz veriler ve sektörünüzle alakalı bilgiler talep ederiz. Buna göre web sitenizde hangi altyapının kullanılacağını belirlenir ve fiyat teklifi sunarız. Karşılıklı mutabakata varıldığında çalışmalara başlarız.
Talep ettiğiniz ihtiyaç ve amaç analizine bağlı kalarak marka değerine en uygun Web Tasarım şablonu oluşturup hedeflediğimiz şekilde uyarlar ve size sunarız üzerinde analizler yapıp en ideal hale getiririz. Website Tasarımı yaparken google dostu kodlama ile SEO çalışmaları gerçekleştiririz. Tüm çalışmalar ve kontroller tamamlandıktan sonra onayınıza sunarız ve yayımlarız. Ayrıca Web tasarım çalışmalarımızda ürün satışı için E-ticaret sistemi de uygulanmaktadır

02Markalara yaptığımız çalışmalarda üzerinde özenle durduğumuz noktalar;

  •  Kusursuz görsel yerleşimi
  •  Grafiksel Düzen
  •  Mükemmel Kurumsal Kimliğe Uygun Renkler
  •  Analiz ve Optimizasyon
  •  Teknik Planlama
  •  UI ve UX Tasarım
  •  Google ve Kullanıcı Dostu Kodlama
  •  SEO Uyumlu İçerik Oluşturma
  •  Tüm Testlerin Yapılıp Yayına Alınması

03Website Tasarım Fiyatları

Web site tasarım fiyatları oluşacak sitenin tipi, kullanılacak tasarımları, oluşturulacak olan sayfa sayısı, yazılı altyapısı, yönetim panel özellikleri ve mail altyapısı ile hosting kalitesi gibi özellikler tasarım ücretlerini belirleyecek olan önemli ölçütler arasında yer almaktadır. Bizler fiyat politikamızı, sizler ile ön görüşme yaptıktan sonra belirlenen bir süreçte ilerletiyoruz.

04Ankara Website Tasarım

Ankara web tasarım ajansı ANKajans olarak sizlerin hizmetinizdeyiz. Ankara başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışı faaliyetlerinde başarılı işlere imza atan ajansımız; her sektörden işletmelere ve diğer internet sitelerine profesyonel hizmet vermektedir. Günümüzde güncel olarak google politikalarını takip ederek Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı, Dijital Reklam Yönetimi (Sosyal medya reklamları, Sponsorlu Reklam yönetimi, İnstagram Reklamları, Facebook Reklamları), Google Ads Reklam Yönetimi, Web Tasarım, Web Yazılım, SEO, Grafik Tasarım Hizmetleri (Kurumsal Kimlik, Logo, Katalog, Broşür, Kartvizit, Afiş), Prodüksiyon Hizmetleri (Fotoğraf Çekimi, Video Çekimi, Drone Çekimi, Ürün Çekimi, Reels Çekimi, Tanıtım Film Çekimi, Video ve Animasyon Seslendirme) vb. her türlü dijital ihtiyaçlarınızda Ankara Web Yazılım Ajansı olarak sizlere kurumsal website yazılım hizmeti vermekten mutluluk duyarız.

Ankara Web Tasarım Ajansı ANKajans olarak bu hizmet kapsamında firma veya kişiler için web site yapımı, dijital uygulama tasarımı, mevcut site iyileştirmeleri ve optimizasyon çalışmaları gibi pek çok uygulama gerçekleştiriyoruz.