Prodüksiyon Hizmetleri Prodüksiyon Hizmetleri

Prodüksiyon hizmeti görsel ve işitsel materyallerin üretim, tasarım, yaratım ve optimizasyon sürecidir. Bugün pazarlama açısından büyük önem arz eden tanıtım filmi ya da reklam filmi gibi içerikler de birer prodüksiyon hizmetidir.
Prodüksiyon hizmetleri içerisinde; reklam filmi prodüksiyonu, kamera çekim, video düzenleme (editleme), profesyonel video çekimi, drone çekimi, fotoğraf çekimi, ürün fotoğraf çekimi, ürün video çekimi, instagram reels video çekme, sosyal medya videoları, kurumsal tanıtım filmi, video seslendirme ve animasyon seslendirme gibi farklı hizmetler öne çıkar. Her hizmetin kendine has özellikleri vardır ve bu hizmetler profesyonel ekiplerce sürdürülmelidir. Bu bilgiler ışığında prodüksiyon işlemleri için profesyonel yaklaşım, uzun süreli deneyim ve şüphesiz ki teknolojik altyapı gerektiğini söylemek doğru olacaktır.

01Ankara Prodüksiyon Hizmeti ANKajans

Prodüksiyon süreci için farklı ekiplerin, profesyonellerin, altyapı ve ekipmanların bir arada kullanılması gerekir. Yapılacak olan projenin niteliğine göre çeşitli ekipmanlar ve görüntü tasarımı, ses tasarımı gibi farklı disiplinlerden uzmanlarla çalışılabilir. Genel olarak bahsetmek gerekirse prodüksiyonu yapılacak olan projeye öncelikli olarak bir proje yöneticisi atanır. Atanacak olan proje yöneticisi, proje dahilindeki ekipman ve ekip ihtiyaçlarını tespit ederek raporlar. Gerekli olan ihtiyaçlar temin edilerek proje için bir takvim planı oluşturulur. Süreç dahilinde proje ile alakalı tüm bilgiler ortak bir alanda toplanarak projede çalışan tüm ekiplerin erişimine sunulur.

  •  Deneyimli, alanında uzman bir ekiple çalışarak kaliteli bir prodüksiyon hizmeti alın.
  •  İletişim stratejisini video içerikle destekleyerek rakipleriniz arasında fark yaratın.
  •  Prodüksiyon hizmetleri ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı Ankara ANKajans gücüyle tek bir ajanstan alın.
  • Son teknoloji ekipmanların yüksek görsellik değeri taşıyan çekim kalitesiyle tanışın.
    • Ankara ve Türkiye genelinde profesyonel prodüksiyon hizmeti almak için bizimle

   iletişime

    geçebilirsiniz.