E-Ticaret Kurulum Ve Danışmanlığı E-Ticaret Kurulum Ve Danışmanlığı

İnternet üzerinden ürün ve hizmetlerin satış ve pazarlamasının yapılmasını sağlayan ticaret modeline e-ticaret denir. Müşterilerin ilgili ürün ve hizmetleri satın alma işlemi eticaret sayesinde elektronik ortam üzerinden gerçekleşir.

01Neden E ticaret Sitesi Kurmalıyım?

Geleneksel ticaret ile kıyaslandığında e-ticaretin çok fazla avantajı bulunmaktadır.

 •  7/24 dükkanınız açık kalır, satışa devam edersiniz.
 •  Çok düşük bir bütçe ile yüksek gelir elde edebilirsiniz.
 •  Sürekli belirli bir konumda kalmadan dilediğiniz yerden satış yapabilirsiniz.
 •  Mesai saatlerinizi dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.
 •  Tatil günlerinde satış yapmak için dükkanınızı açmak zorunda kalmazsınız.
 •  Sadece etrafınızdaki insanlara satış yapmak yerine internet bağlantısına sahip herkese ürünlerinizi satabilirsiniz.
 •  Dilediğiniz kadar ürün ve hizmeti e-ticaret sitenizden satışa sunabilirsiniz.
 •  Eticaret sitenizi ziyaret eden veya sizden ürün satın alan müşterilerinize kolayca ulaşarak tekrardan satış yapabilirsiniz.
 •  Sattığınız ürünleri müşterinizin evine kargolayacağınız için pek çok müşterinin ilk tercihi olursunuz.
 •  Şirket kurulum işlemlerini çok hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
 •  Eticaret hayatınız boyunca ANKajans’ın desteğini alabilirsiniz.

02E ticaret Sitesi İçin Gerekenler

Sektörünüzü belirledikten sonra satacağınız ürünleri seçip temin etmelisiniz. Daha sonrasında ANKajans’a başvurduğunuzda e ticaretiniz için gerekli olan tüm dijital çözümlerinizi bizler gerçekleştiriyoruz. Sırasıyla markanızı yaratmak, E-ticaret altyapınıza karar verdikten sonra websitenizin tüm işlemlerini yaparak satışa hazır hale getirmek, Online mağazalarınızı (Trendyol, Hepsiburada, Çiçeksepeti, n11 vb.) açmak ve ürünlerinizi yükleyerek satışa hazır hale getirmek, sosyal medya hesaplarınızı (instagram, facebook vb.) aktif hale getirmek ve dijital pazarlama çalışmalarını başlatmak.

03Online E Ticaret Pazaryerlerinde Mağaza Açma

Pazaryeri Trendyol, Hepsiburada, Çiçeksepeti, n11 ve Amazon gibi Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformlarında mağaza açma işlemlerinizi gerçekleştirip, ürün girişlerinizi sağlıyoruz. Böylece tüm Türkiye’ye kolayca satış yapmanızı sağlıyoruz.

04E Ticaret Sitesi Kurma Maliyeti

E ticaret sitesi fiyatları için birden çok paketimiz mevcut fakat e ticaret sitesi maliyetini firmanızın talepleri değiştirmektedir. Bir Ankara firmasıysanız ofisimizde yüz yüze görüşerek, değilseniz online görüşme ile süreci en iyi şekilde yönetiyoruz.

05Ankara E ticaret

Ankara e ticaret firması ANKajans olarak profesyonel ekibimiz ile tüm e-ticaret süreçlerinizde her zaman yanınızdayız. Markanızın ihtiyaçlarına uygun olarak hazırladığımız web siteleri sayesinde müşterilerinizi bilgilendirebilir ve onlarla etkileşime geçebilirsiniz. Ankara wordpress tema yapan firmalar arasında önemli bir yere sahip olan ajansımız, sektörünüze en uygun wordpress sitesine sahip olmanızı sağlar. Aynı zamanda yazılım dilleriyle sıfırdan yazılacak olan özgün e-ticaret sitesi de oluşturuyoruz.
Dahası da var! Önerdiğimiz hazır e-ticaret paketlerinden birini satın almanız durumunda kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Kurulum sonrasında tüm tasarımları ve grafik çalışmalarını gerçekleştirip ürün girişlerini seoya uygun bir şekilde sağlıyoruz. ANKajans Ankara içinde tüm Türkiye’ye en kaliteli hizmeti sunmak için hazır!